logologo

Dieta niskowęglowodanowa: efekty i metamorfoza Ewy

Zastanawiasz się, czym jest dieta niskowęglowodanowa? Efekty tego modelu odżywiania potwierdzają nasi podopieczni. Zobacz metamorfozę Ewy!

Po głowie chodzi Ci dieta niskowęglowodanowa? Efekty zobaczysz wkrótce po jej wdrożeniu! Dowiedz się, co na ten temat mówi nasza podopieczna – Ewa.

Dieta niskowęglowodanowa: efekty i metamorfoza Ewy!

W Strefie Przemian nie uznajemy krótkotrwałych diet ,,cud”. Duże deficyty kaloryczne przynoszą więcej szkód niż pożytku i często kończą się niechcianym efektem jo-jo. Pragniesz zrzucić nadprogramowe kilogramy raz na zawsze? W takim razie postaw na współpracę ze Strefą Przemian – u nas możesz liczyć na elastyczne podejście, trwałe efekty i wiedzę na temat dobrych wyborów żywieniowych. Jednym z rozwiązań, jakie propagujemy wśród naszej społeczności, jest dieta niskowęglowodanowa. Efekty i pozytywny wpływ na samopoczucie widać już niedługo po jej wdrożeniu. Dowodem na to może być metamorfoza jednej z naszych podopiecznych – Ewy.

Źródło: EnvatoElements/Autor::Byduskbabe

Osoby pragnące zrzucić uporczywą oponkę, pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów lub wygrać z nadwagą często wierzą, że kluczem do sukcesu jest jedzenie 5-6 posiłków dziennie w określonych odstępach czasu. Wydaje im się, że dzięki temu organizm nie będzie gromadził zapasów w postaci tkanki tłuszczowej, co pozwoli im skutecznie schudnąć. W pułapkę tego myślenia wpadła również jedna z naszych podopiecznych – Ewa.

Przed rozpoczęciem współpracy ze Strefą Przemian Ewa – tak jak gros innych osób walczących o szczupłą sylwetkę – wierzyła w liczne mity dotyczące odżywiania. Nie tylko starała się nie przekraczać określonej objętości swoich przekąsek, ale również nigdy nie wychodziła z domu bez śniadania, aby nie dawać ciału powodu do magazynowania kalorii na czarną godzinę. W tej chwili Ewa spożywa posiłki, gdy jest głodna, słuchając potrzeb swojego organizmu.

Jakie menu króluje na talerzu Ewy? Jest to właśnie dieta niskowęglowodanowa. Efekty tego modelu odżywiania tak spodobały się naszej podopiecznej, że wprowadziła ona zmiany w jadłospisie u innych członków rodziny. Obfituje on w dobrej jakości białko oraz tłuszcz i nie ma w nim miejsca na białe pieczywo, mąkę czy makaron. Polepszenie samopoczucia, uśmiech na twarzy i zarażenie dobrymi nawykami pozostałych domowników mówią same za siebie – spróbuj i Ty!

Dieta niskowęglowodanowa? Efekty ze Strefą Przemian!

Odchudzanie to często bardzo wyboista droga. Osoby walczące o lepsze samopoczucie i pozbycie się nadprogramowych kilogramów niekiedy zmagają się z głęboko zakorzenionymi mitami na temat zdrowych nawyków żywieniowych. Wśród tych najbardziej powszechnych wymienić można konieczność jedzenia w określonych odstępach czasu. Układ pokarmowy, który ciągle zasilany jest kaloriami z pożywienia, nie ma czasu na odpoczynek. Wyjściem w takiej sytuacji jest całkowita zmiana poglądów na temat odżywiania – słuchaj swojego organizmu i przejdź na dietę niskowęglowodanową. Efekty zaskoczą Cię tak samo, jak stało się to w przypadku Ewy:

https://www.youtube.com/watch?v=KP41LW8Oot4&list=PLEwDq9glchGlrvbNS1_z4KcYU9PiORtdX&index=20&ab_channel=BartekSzemraj

Chcesz ustabilizować swoją gospodarkę węglowodanową, pozbyć się insulinooporności lub wyeliminować przykre objawy Hashimoto? W takim razie postaw na kompleksową opiekę specjalistów ze Strefy Przemian. Opowiedz nam o swoich potrzebach i celach, a my przygotujemy dla Ciebie elastyczny jadłospis i plan treningowy, skrojony pod Twoje możliwości. Wyślij swoją wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres e-mail kontakt@strefaprzemian.pl

Chcesz nas lepiej poznać? Zapraszamy Cię do naszej grupy na Facebooku, w której dzielimy się swoimi doświadczeniami! Lubisz poznawać ciekawostki na temat dobrych nawyków, motywacji i aktywności fizycznej? Koniecznie odwiedź nasz kanał YouTube i Instagram, gdzie dzielimy się darmową wiedzą, przepisami i materiałami treningowymi. Dodatkowo zachęcamy Cię do zostania subskrybentem naszego newslettera – po podaniu swojego maila otrzymasz od nas bezpłatny jadłospis, dzięki któremu dowiesz się, jak komponować zdrowe posiłki.

Odwiedź naszą platformę i załóż prywatne konto w serwisie Strefy Przemian. Po zalogowaniu będziesz mógł skorzystać z atlasu ćwiczeń, zakładki KULINARIA z interesującymi i smacznymi przepisami oraz Strefy Partnera, w której możesz zbierać naszą walutę – ketony wymienne na atrakcyjne zniżki u współpracujących z nami firm. Zapraszamy!

Zespół Strefa Przemian

Następne artykuły

To też Cię może zainteresować, sprawdź!

Powiązane produkty

Tutaj znajdują się produkty, które mogą pasować do rzeczy, którą właśnie oglądasz. Stwórz swój zestaw!

Strefa Przemian

Pomogliśmy już tysiącom osób.
Dołącz do Strefy Przemian i zacznij swoją metamorfozę!!

Twoje ketony0