logologo

Jak schudnąć 25 kg ze Strefą Przemian – historia Ewy 😍🎁 Opinie Strefa Przemian Szemraj Kolasinska🧡

Jak schudnąć 25 kg i zmienić swoje życie na lepsze? Poznaj historię Ewy – naszej podopiecznej, która udowadnia, że odchudzanie po 40 ma sens!

 

Ile razy słyszałeś, że odchudzanie po 40 to droga przez mękę, z góry skazana na porażkę? Poznaj historię Ewy, która zaprzecza tym mitom i pokazuje, jak schudnąć 25 kg i zmienić swoje życie na lepsze! 

Poniżej znajdziesz również inne inspirujące historie naszych podopiecznych!😍🔥

Jak schudnąć 25 kg i zmienić swoje życie po 40? Poznaj historię Ewy! 

Metabolizm po 40 zwalnia, kondycja słabnie, a ciało jest bardziej narażone na kontuzje – ile razy odkładałeś swoje plany związane z odchudzaniem, słysząc powyższe argumenty? Jedno jest pewne – było to zupełnie niepotrzebne! Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna to coś, z czego nie powinno się rezygnować w żadnym wieku. Odpowiednio skomponowana dieta i regularny ruch zapewnią Ci nie tylko dobrą kondycję psychofizyczną, ale również większą motywację do działania i młodszy wygląd. Brzmi niewiarygodnie? A jednak! Poznaj historię Ewy i sam się przekonaj! Nasza podopieczna udowadnia, że odchudzanie po 40 ma sens i podpowiada, jak schudnąć 25 kg i zmienić swoje życie na lepsze.

Źródło: EnvatoElements/Autor: twenty20photos

Odchudzanie po 40 oczami Ewy 

Ewa współpracuje ze Strefą Przemian już od kilkunastu miesięcy. Jej spektakularna metamorfoza wprawiła nas w zachwyt i pokazała, że odchudzanie po 40 wcale nie musi być drogą przez mękę. Jak twierdzi Ewa, w jej życiu zmieniło się absolutnie wszystko, począwszy od zmiany pracy po odcięcie się od toksycznych ludzi. 

Jak schudnąć 25 kg i stracić około 100 cm w obwodach? Ewa potwierdza to, o czym od zawsze mówimy – wcale nie trzeba jeść 5 posiłków co 3 godziny. Wdrażając w życie wskazówki od Strefy Przemian, nasza podopieczna uporała się z bólem kręgosłupa, nadmierną sennością oraz opuchlizną rąk i nóg. A w bonusie dostała ładniejszą cerę! 

Ewa od lat zmagała się z nadwagą, wdrażając metody, które aktualnie były na topie. Efekt jojo i momenty zwątpienia wcale nie były jej obce. Osiągnęła swój cel nie tylko dzięki naszym radom, ale przede wszystkim swojej ogromnej determinacji. Sam się przekonaj, jak imponującą przemianę przeszła – zarówno fizyczną, jak i mentalną! 

https://www.youtube.com/watch?v=hEgRrUI3EQM&list=PLEwDq9glchGlrvbNS1_z4KcYU9PiORtdX&index=1&ab_channel=BartekSzemraj 

Jak schudnąć 25 kg? Praktyczne wskazówki od Strefy Przemian

Wiele osób myśli, że odchudzanie po 40 to długi i mozolny proces, który i tak w większości przypadków kończy się porażką. Okazuje się, że wcale tak nie jest! Do Strefy Przemian zgłaszają się osoby w każdym wieku i osiągają naprawdę świetne rezultaty. 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych podopiecznych, więc każdy jadłospis i plan treningowy opracowywany jest indywidualnie, w zależności od ich potrzeb i możliwości. Jak schudnąć 25 kg i cieszyć się formą jak najdłużej? Chętnie podzielimy się z Tobą praktycznymi wskazówkami! 

Czy wiesz, że zanim podejmiesz z nami współpracę, możesz sprawdzić, jak działamy? Wystarczy, że zajrzysz na nasz kanał na YouTube, a przekonasz się, jak wygląda nasze podejście do odchudzania i jaką filozofię wyznajemy. U nas uzyskasz nie tylko wiele cennych rad, ale również ogromną dawkę wsparcia i motywacji. 

Jako że uwielbiamy dzielić się wiedzą z naszymi obserwatorami, udostępniamy im mnóstwo bezpłatnych materiałów, w tym przepisy kulinarne. Zapisz się do naszego newslettera, a otrzymasz 7-dniowe menu do pobrania na dysk swojego komputera. Jeszcze więcej kulinarnych inspiracji znajdziesz na swoim koncie użytkownika. Masz ochotę na więcej? Koniecznie zapoznaj się z naszymi produktami, zwłaszcza książkami, kursami i treningami

Chciałbyś nam zadać pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem e-mail: kontakt@strefaprzemian.pl. Swoją wiadomość możesz wysłać również za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Nie odkładaj swoich marzeń na później – bądź jak Ewa i już dziś zacznij zmieniać swoje życie na lepsze! 

Zespół Strefa Przemian

Inne inspirujące historie naszych podopiecznych😍🔥👇

JAK POZBYĆ SIĘ CELLULITU I JAK SCHUDNĄĆ? POZNAJ RADY I METAMORFOZĘ PAULINY:

 

METAMORFOZA MARTY, WYJAŚNIA JAK SCHUDNĄĆ! ZMIENIŁA DIETĘ ĆWICZENIA:

JACEK ZDRADZA SEKRETY! EFEKTY DIETA KETOGENICZNA I POST PRZERYWANY:

 

JAK SCHUDNĄĆ NAWET PO 3 CIĄŻACH?! POST PRZERYWANY I DIETA NA ODCHUDZANIE!

Metamorfoza sylwetki i zmiana podejścia - Marcin schudł 40kg!

 

ODCHUDZANIE PO 50-TCE! BOŻENA POKAZAŁA JAK SCHUDNĄĆ 20 KG!

 

Dołącz teraz do naszej “Kompleksowej Opieki” i zacznijmy razem pracować nad Twoim zdrowiem i sylwetką! Przy okazji odbierz prezent o wartości 249 zł, link poniżej😍👇

https://strefaprzemian.pl/sklep/product-twoj-trening-i-dieta-kompleksowa-opieka-1/?variant=1

 

 

 

 

 

Następne artykuły

To też Cię może zainteresować, sprawdź!

Powiązane produkty

Tutaj znajdują się produkty, które mogą pasować do rzeczy, którą właśnie oglądasz. Stwórz swój zestaw!

Strefa Przemian

Pomogliśmy już tysiącom osób.
Dołącz do Strefy Przemian i zacznij swoją metamorfozę!!

Twoje ketony0