logologo

Jak schudnąć i cieszyć się smukłymi udami? Metamorfoza Iwony

Jak wyrzeźbić kobiecą sylwetkę tak, aby mieć smukłe uda? Poznaj historię Iwony, która osiąga swój cel bez większych wyrzeczeń!

Jak cieszyć się szczupłymi nogami i smukłymi udami? Poznaj historię Iwony!

Jak schudnąć i cieszyć się szczupłymi nogami? Sprawdź, jak zrobiła to Iwona! 

Wiele odchudzających się kobiet na liście priorytetów stawia szczupłe nogi i smukłe uda. Nic w tym dziwnego – to te miejsca odsłaniamy jako pierwsze, gdy przychodzą ciepłe dni. Gros z nich myśli, że utrata wagi oraz budowanie kobiecej sylwetki wiążę się z dużymi wyrzeczeniami, w tym odmierzaniem posiłków i drastycznym cięciem kalorii. Tymczasem w Strefie Przemian mamy na to zupełnie inny sposób. Co zrobić, aby cieszyć się szczupłą figurą i smukłymi udami? I jak osiągnąć swój cel bez wyniszczających lub skomplikowanych diet? Poznaj historię Iwony i przekonaj się, że lepszy wygląd sylwetki jest w zasięgu Twojej ręki!

Źródło: EnvatoElements/Autor:By micens

Do Strefy Przemian często trafiają osoby, które na swojej drodze spotkały dietetyków stawiających na dokładne odmierzanie kalorii i planowanie posiłków. Nieelastyczne podejście do odżywiania oraz tego, co ląduje na Twoim talerzu, bardzo często sprawia, że czujesz się zagubiony i tracisz kontrolę nad dobrymi nawykami nabytymi, gdy byłeś pod nadzorem specjalisty. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku jednej z naszych podopiecznych – Iwony. 

Iwona chciała wrócić do sylwetki sprzed ciąży, dlatego skorzystała z pomocy bardziej doświadczonych osób. Po ustaleniu jadłospisów z dietetykami proces utraty wagi przebiegał sprawnie, jednak problem pojawiał się po zakończonych współpracach, gdy Iwona musiała sama radzić sobie z planowaniem posiłków oraz dobieraniem kaloryczności, przez co jej waga stała w miejscu.

Pierwszym krokiem Iwony po dołączeniu do Strefy Przemian było nauczenie się intuicyjnego podejścia do jedzenia i sięgania po zdrowe produkty. W Strefie Przemian dzielimy się wiedzą, jak w prosty sposób zmienić styl życia, zamiast stawać się więźniem restrykcyjnych diet. Dodatkowo, dzięki wdrożeniu odpowiedniego planu treningowego, Iwona może cieszyć się pierwszymi efektami, które krok po kroku doprowadzą ją do jednego z jej celów, czyli smukłych ud. Jest ona również świetnym przykładem elastycznego podejścia Strefy Przemian do każdego podopiecznego.

Szczupłe uda – wymarzone efekty ze Strefą Przemian

Odchudzanie może być bardzo zniechęcającym doświadczeniem, w szczególności, jeśli korzystamy z restrykcyjnych diet, których potem nie potrafimy kontynuować lub dostosować do zmieniających się realiów życia. Przyczyną powracających kilogramów może być brak motywacji, zbyt duży deficyt kaloryczny lub popełnianie w kółko tych samych błędów żywieniowych. Chcesz stracić centymetry w talii i zależy Ci na smukłych udach? W takim razie konieczne będzie wdrożenie odpowiedniej aktywności fizycznej. Jak schudnąć i przestać walczyć z nawracającymi kilogramami? Poznaj historię Iwony, która kontynuuje swoją drogę do celu i ciągle widzi satysfakcjonujące efekty!

https://www.youtube.com/watch?v=P5EP_gS6NMM&list=PLEwDq9glchGlrvbNS1_z4KcYU9PiORtdX&index=13&ab_channel=BartekSzemraj

Niezależnie od tego, czy jesteś młodą mamą, sportowcem po przebytej kontuzji, seniorem czy osobą borykającą się z dużą nadwagą. Strefa Przemian to idealne miejsce dla Ciebie. Nasi specjaliści dopasują sposób żywienia i aktywność fizyczną do Twoich możliwości, potrzeb i celów. Współpracując ze Strefą Przemian, możesz cieszyć się nie tylko spersonalizowanym podejściem, ale również licznymi konsultacjami z dietetykami i trenerami. Nie zwlekaj i wyślij swoją wiadomość na kontakt@strefaprzemian.pl

Zajrzyj na nasz blog, gdzie znajdziesz mnóstwo materiałów, które pomogą Ci dokonywać lepszych wyborów w zakresie żywienia i ćwiczeń. Pierwszym krokiem może być zapisanie się do naszego newslettera – w zamian za zostanie naszym subskrybentem, wyślemy Ci darmowy 7-dniowy foodbook, który podpowie Ci, jak komponować posiłki we własnym zakresie.

Dołączając do naszej społeczności, będziesz mieć dostęp do ciekawych zasobów, w tym atlasu ćwiczeń, zakładki z kulinariami oraz Strefy Partnera. Ta ostatnia daje Ci możliwość zbierania ketonów, czyli naszej własnej waluty, którą nagradzamy za zdrowe nawyki – ketony wymienisz na wyjątkowe i atrakcyjne zniżki u współpracujących z nami firm. Zapraszamy!

Zespół Strefa Przemian

Następne artykuły

To też Cię może zainteresować, sprawdź!

Powiązane produkty

Tutaj znajdują się produkty, które mogą pasować do rzeczy, którą właśnie oglądasz. Stwórz swój zestaw!

Strefa Przemian

Pomogliśmy już tysiącom osób.
Dołącz do Strefy Przemian i zacznij swoją metamorfozę!!

Twoje ketony0