logologo

😍 Jak schudnąć po ciąży? 😊 Metamorfoza Andżeliki

Jak schudnąć po ciąży i cieszyć się efektami jak najdłużej? Poznaj historię Andżeliki – mamy 3 dzieci, która osiągnęła swój cel!

 Jak schudnąć po ciąży? Poznaj historię Andżeliki – mamy 3 dzieci! 

Jak schudnąć po ciąży? Imponująca metamorfoza Angeliki – mamy 3 dzieci! 

Ciąża to czas, w którym w organizmie młodej mamy zachodzi wiele zmian. Nic w tym dziwnego – w końcu stanowi on schronienie dla nowego życia i przez 9 miesięcy przygotowuje się do wydania małego człowieka na świat. Po rozwiązaniu nadchodzi czas na stopniową regenerację i powrót do dawnej formy. U jednych proces ten przebiega dość sprawnie, u innych natomiast trwa bardzo długo, powodując coraz większe frustracje. Jak schudnąć po ciąży bez nadmiernych wyrzeczeń i nieustannych niepowodzeń? Poznaj historię Andżeliki i przekonaj się, że odchudzanie po porodzie (a nawet 3!) może przynieść satysfakcjonujące efekty!

Źródło: EnvatoElements/Autor:stevanovicigor

Do Strefy Przemian trafia wiele młodych mam, które mają za sobą liczne próby odchudzania po porodzie. Okazuje się, że u większości z nich redukcja wagi wiąże się ze stosowaniem mocno restrykcyjnych diet i wykonywaniem wielogodzinnych sesji cardio. Ty również masz takie doświadczenia na swoim koncie? Czas z tym skończyć! Pamiętaj, że Twoje ciało zasługuje na specjalne traktowanie, bo to od jego kondycji zależy samopoczucie Twoje i Twojego maleństwa!

Nie wiesz, jak schudnąć po ciąży i czuć satysfakcję ze swoich działań? Poznaj historię Andżeliki – mamy 3 dzieci, która osiągnęła swój cel! Zanim dołączyła do Strefy Przemian, przez 3 lata zmagała się z ciągłymi wahaniami wagi. Co więcej, regularne treningi nie przynosiły satysfakcjonujących efektów, a wręcz przeciwnie – czuła się w swoim ciele coraz gorzej, a dodatkowe centymetry w talii wywoływały u niej narastającą frustrację.

Pierwszym krokiem Andżeliki po zdrowie i szczupłą sylwetkę było wdrożenie miesięcznego planu treningowego od Strefy Przemian. Centymetry zaczęły spadać w bardzo szybkim tempie, co pozytywnie zaskoczyło nawet naszych specjalistów! Jest to idealny przykład tego, że determinacja, motywacja do działania i garść praktycznych wskazówek potrafią zdziałać cuda i sprawić, że nawet odchudzanie po porodzie może pójść naprawdę gładko! 

Odchudzanie po porodzie – wymarzone efekty ze Strefą Przemian

Odchudzanie po porodzie to nie lada wyzwanie dla wielu kobiet. Przyczyną braku efektów są najczęściej mało urozmaicone diety, zbyt duży deficyt kaloryczny oraz pogorszenie zdrowia i samopoczucia wskutek błędów żywieniowych. Nie bez znaczenia jest również aktywność fizyczna, która – nieodpowiednio dobrana – przynosi więcej szkody niż pożytku. Jak schudnąć po ciąży, nie tracąc przy tym motywacji? Poznaj historię Andżeliki, której udało się osiągnąć satysfakcjonujące efekty! 

https://www.youtube.com/watch?v=X2EnYpd-1Qg&list=PLEwDq9glchGlrvbNS1_z4KcYU9PiORtdX&index=9&ab_channel=BartekSzemraj 

Niezależnie od tego, czy jesteś młodym rodzicem, seniorem czy osobą w średnim wieku, w Strefie Przemian znajdziesz to, czego potrzebujesz! U nas możesz liczyć na spersonalizowany jadłospis i plan treningowy, który na bieżąco dostosowujemy do Twoich potrzeb. Skorzystaj z naszej kompleksowej opieki, która obejmuje nie tylko dietę i ćwiczenia, ale również konsultacje z naszymi dietetykami i trenerami oraz dostęp do przepisów kulinarnych, kursów i e-booków.

Czy wiesz, że w Strefie Przemian czeka na Ciebie mnóstwo bezpłatnych materiałów? Znajdziesz je m.in. na naszym kanale YouTube i Instagramie oraz na swoim prywatnym koncie w naszym serwisie. Co więcej, zapisując się do naszego newslettera, otrzymasz 7-dniowe menu do pobrania całkowicie za darmo! Chcesz nas bliżej poznać przed podjęciem współpracy? Nie zwlekaj i wyślij swoją wiadomość na kontakt@strefaprzemian.pl. Zapraszamy!

Zespół Strefa Przemian

Następne artykuły

To też Cię może zainteresować, sprawdź!

Powiązane produkty

Tutaj znajdują się produkty, które mogą pasować do rzeczy, którą właśnie oglądasz. Stwórz swój zestaw!

Strefa Przemian

Pomogliśmy już tysiącom osób.
Dołącz do Strefy Przemian i zacznij swoją metamorfozę!!

Twoje ketony0