logologo

🎁❤️ Jak schudnąć 20 kg po 50? Poznaj niesamowitą historię Bożeny!

Jak schudnąć 20 kg w dojrzałym wieku? Nasza podopieczna Bożena udowadnia, że odchudzanie po 50 może przynieść satysfakcjonujące efekty!

Jak schudnąć 20 kg po 50? Poznaj historię Bożeny!

Jak schudnąć 20 kg po 50? Poznaj niesamowitą historię Bożeny!

Osoby z dużą nadwagą, podejmujące kolejną próbę odchudzania, często skazywane są na porażkę – przez przyjaciół, rodzinę, a nawet lekarzy. To sprawia, że zaczynają wątpić w samych siebie i szybko rezygnują ze swoich działań. Czy w dojrzałym wieku można odwrócić skutki wieloletnich zaniedbań i cieszyć się dobrym zdrowiem? Jak najbardziej tak! Bożena udowadnia, że odchudzanie po 50 może być tak samo satysfakcjonujące jak po 20! Jak schudnąć 20 kg i zmienić swoje życie na lepsze? Zobacz niesamowitą przemianę naszej podopiecznej! 

Źródło: EnvatoElements/Autor:By lblinova

Bożena podjęła decyzję o schudnięciu po obejrzeniu swoich zdjęć znad morza – ujrzała na nich kobietę, która zmaga się z dużą nadwagą i musi jak najszybciej o siebie zadbać. Swoje kroki skierowała do lekarza, który zwątpił w jej sukces i odesłał ją z kwitkiem. Na szczęście się nie poddała i zaczęła szukać pomocy w sieci – tak trafiła na nasz post o diecie IF i postanowiła rozpocząć swoją przygodę ze Strefą Przemian. 

Historia Bożeny to doskonały przykład tego, że odchudzanie po 50 ma sens. Jak schudnąć 20 kg i zejść z rozmiaru 54 do 38? Na pewno nie za pomocą głodówki! Wystarczy zmiana nawyków żywieniowych, samozaparcie oraz pozytywne nastawienie. Dziś Bożena jest zupełnie inną osobą – rozpiera ją energia i podejmuje się aktywności, na które wcześniej nie mogła sobie pozwolić. Doskonała kondycja umożliwia jej swobodną zabawę z wnukami i po prostu cieszenie się życiem!

Jak schudnąć 20 kg i zmienić swoje życie na lepsze? Strefa Przemian wie, jak to zrobić!

Wiele osób z nadwagą lub otyłością czuje się osamotnionych w swojej walce o szczupłą sylwetkę. Wśród nich nie brakuje osób dojrzałych, które nierzadko pozbawiane są nadziei przez bliskich i specjalistów. Okazuje się jednak, że odchudzanie po 50 (i w każdym innym wieku!) ma jak najbardziej sens. Potwierdza to nasza podopieczna Bożena, która dzieli się swoją historią i podpowiada, jak schudnąć 20 kg i nabrać wiatru w żagle: 

https://www.youtube.com/watch?v=lVfa-OuEUW0&list=PLEwDq9glchGlrvbNS1_z4KcYU9PiORtdX&index=22 

Strefa Przemian to miejsce stworzone z myślą o osobach, które pragną zawalczyć o swoje zdrowie, pozbyć się kompleksów i osiągnąć swoje cele. Należysz do tej grupy? W takim razie świetnie trafiłeś! U nas możesz liczyć na ogromne wsparcie nie tylko ze strony trenerów i dietetyków, ale również naszych podopiecznych, którzy wzajemnie motywują się do działania. Dołącz do naszej grupy na Facebooku i sam się przekonaj!

Chciałbyś nas bliżej poznać, zanim podejmiesz z nami współpracę? Możesz to zrobić, śledząc nasze filmiki na YouTube, bloga oraz profile w mediach społecznościowych. Zachęcamy Cię do zasubskrybowania naszego newslettera – po podaniu swojego maila otrzymasz 7-dniowe menu do pobrania całkowicie za darmo! Zapraszamy Cię również do bezpośredniego kontaktu – wyślij swoją wiadomość za pośrednictwem formularza lub na kontakt@strefaprzemian.pl, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy!

Zespół Strefa Przemian

Następne artykuły

To też Cię może zainteresować, sprawdź!

Powiązane produkty

Tutaj znajdują się produkty, które mogą pasować do rzeczy, którą właśnie oglądasz. Stwórz swój zestaw!

Strefa Przemian

Pomogliśmy już tysiącom osób.
Dołącz do Strefy Przemian i zacznij swoją metamorfozę!!

Twoje ketony0