logologo

Jak szybko schudnąć? Jak schudnąć więcej w krótszym czasie? 5 skutecznych wskazówek!

Jak szybko schudnąć, to jedno z pytań,  które dostaję codziennie. Z jednej strony fajnie, że ktoś chce się za siebie wziąć. Z drugiej strony jednak zrzucanie kilogramów nie jest zajęciem na 2 tygodnie. Mimo tego, że sporo się o tym mówi, to niestety mnóstwo osób chce wierzyć w to, że da się zmienić życie albo zrzucić 10 kilogramów w tydzień. Podejdźmy do tego szczerze.

Jak szybko schudnąć?

Jak schudnąć z brzucha, z ramion czy ud? Tak samo. Ma na to wpływ dieta, aktywność fizyczna, stres i sen. To moim zdaniem 4  bardzo istotne czynniki, na które mamy bardzo duży wpływ. One tworzą fundament. Zaniedbanie nawet jednego z nich zmniejsza efektywność Twojego progresu. 

 

Jak schudnąć 10 kg?

Dlaczego o tym piszę, skoro film zawiera 5 porad – jak schudnąć szybciej i więcej? Bo jestem w 100% szczery i chcę, żeby każdy miał świadomość, że nie ma drogi na skróty. Jeżeli interesują Cię konkretnie te wskazówki to zapraszam już teraz na film:

 

Jak schudnąć?

Osoby, które jednak chcą więcej o tych fundamentach przeczytać to proszę:

Sen – im więcej śpisz, tym łatwiej będzie Ci schudnąć. Polecam spać 7-9 godzin. Pamiętaj, że jeżeli śpisz 6 i mniej to prędzej czy później bardzo możliwe, że to Ci się na zdrowiu i tak odbije. Trzeba być więc odpowiedzialnym za swoje poczynania.

Stres – jak sobie z nim radzisz? Pomyśl z perspektywy czasu, problemu które miałaś/eś 5-10 lat temu – dziś też Cię aż tak stresują? Czy jednak dzisiaj już totalnie nie mają na Ciebie wpływu? Podobnie będzie z problemami, które masz dziś więc im szybciej zaczniesz radzić sobie z nimi poprzez świadomą pracę tym lepiej dla Ciebie.

Aktywność fizyczna – każdy wie, że ruch jest zdrowy, a i tak prawie wszyscy to mają w du*ie… zrozum, że jeżeli chcesz być zdrowa/y to musisz się ruszać. W innym przypadku problemu zdrowotne pojawią się szybciej, niż gdyby ten ruch był.

Dieta – jesteś tym, co jesz. Jeżeli jesz przetworzone jedzenie, to nie spodziewaj się, że będziesz wyglądać cudownie i czuć się jak młody Bóg, no nie…

 

Jak szybko schudnąć?

To co chce, aby każdy zapamiętał…

Weź odpowiedzialność za siebie i swoje poczynania. Przestań obwiniać wszystkich dookoła i los – takie życie. Jedni mają łatwiej inni trudniej. Podwiń rękawy i do pracy!

O tym, jak to robić by, by było systematycznie i skutecznie mówiliśmy też tu:

 

Zespół Strefy Przemian

Następne artykuły

To też Cię może zainteresować, sprawdź!

Powiązane produkty

Tutaj znajdują się produkty, które mogą pasować do rzeczy, którą właśnie oglądasz. Stwórz swój zestaw!

Strefa Przemian

Pomogliśmy już tysiącom osób.
Dołącz do Strefy Przemian i zacznij swoją metamorfozę!!

Twoje ketony0