logologo

Jak szybko SCHUDNĄĆ? 3 sprawdzone sposoby na systematyczną REDUKCJĘ wagi

Jak schudnąć? Poznaj zasady skutecznego i zdrowego odchudzania!

Film, w którym zostało to szczegółowo wyjaśnione poniżej, zapraszam:

Poniżej znajdziesz kilka zasad, które mogą być pomocne w odchudzaniu:

1. Wybór odpowiednich źródeł białka:

Włącz do diety mięso, ryby, jaja, nasiona, orzechy, tofu. Staraj się jeść białko w 2-4 posiłkach dziennie, po 30-40 gramów na posiłek. W praktyce to około 150 gramów mięsa/ryb/orzechów lub 5 jajek.

2. Owoce i warzywa: Skoncentruj się na spożywaniu różnorodnych owoców i warzyw, które dostarczą nie tylko ważnych witamin i minerałów, ale również błonnika, który pomoże w utrzymaniu uczucia sytości.

3. Zdrowe tłuszcze na diecie: Wybieraj zdrowe źródła tłuszczu, takie jak awokado, oliwa z oliwek, orzechy, nasiona chia i tłuste ryby i mięsa oraz jajka. Tłuszcze te mogą wspomagać procesy metaboliczne i dostarczać niezbędne kwasy tłuszczowe. Również zapewniają stałe źródło energii oraz sytość.

4. Unikanie cukrów dodanych: Ogranicz spożycie produktów zawierających dodany cukier. Skoncentruj się na naturalnych źródłach słodyczy, takich jak owoce.

5. Picie dużej ilości wody: Spożywaj odpowiednią ilość wody każdego dnia, aby utrzymać odpowiednie nawodnienie i wspomóc procesy metaboliczne.

6. Regularna aktywność fizyczna: Łącz dietę z regularną aktywnością fizyczną. Ćwiczenia pomagają spalić kalorie, utrzymać zdrową masę ciała i poprawić ogólny stan zdrowia.

7. Unikanie produktów przetworzonych:  Ogranicz spożycie przetworzonych produktów, które często zawierają sztuczne dodatki, konserwanty. Skup się na jedzeniu naturalnych, świeżych produktów.

8. Ograniczanie węglowodanów rafinowanych: Unikaj węglowodanów rafinowanych, takich jak biała mąka i biały cukier. Wybieraj owoce, kasze, quinoa, ziemniaki, bataty.

9. Świadome jedzenie: Jedz świadomie, zwracając uwagę na sygnały sytości. Unikaj jedzenia przed telewizorem lub komputerem, aby uniknąć nieświadomego objadania się.

10. Dbanie o sen: Odpowiedni sen jest kluczowy dla zdrowego odchudzania. Brak snu może wpływać na hormony regulujące głód i sytość, co może utrudnić utrzymanie zdrowej masy ciała.

 

 

Od teraz możesz mieć swojego osobistego dietetyka i trenera już od 69 zł/miesięcznie - jeżeli potrzebujesz:

🔥konkretnej motywacji, 

🧡wsparcia świetnych dietetyków i trenerów, 

😍dostępu do najlepszych  przepisów, treningów i wyzwań,

😊dostępu do zamkniętej społeczności osób, które sobie pomagają,

 

🎁W cenie oczywiście dostęp do naszej nowej aplikacji, kliknij w link poniżej i skorzystaj też z prezentu za 249 zł na start👇

https://strefaprzemian.pl/sklep/product-twoj-trening-i-dieta-kompleksowa-opieka-1/?variant=1

 

Nazywam się Bartek Szemraj i jestem dietetykiem klinicznym i trenerem osobistym. Założyłem w 2018 roku portal Strefa Przemian w którym pomogliśmy już ponad 100 000 osób zdrowo schudnąć, dbać o zdrowie i sylwetkę bez liczenia kalorii i jedzenia co 3 godziny.

 

Strefa Przemian

Pomogliśmy już tysiącom osób.
Dołącz do Strefy Przemian i zacznij swoją metamorfozę!!

Twoje ketony0