logologo

Dziękujemy, że jesteś! Odbierz prezent niespodziankę!

Dzisiaj przychodzimy do Was z zupełnie niecodziennym tematem – jak opinie wpływają na nas i naszą społeczność! Sprawdź niżej 😊

Główna misja Strefy Przemian opiera się na wartościach, takich jak wsparcie, zaufanie i profesjonalna opieka. Naszym celem nie tylko jest edukacja i dostarczenie sprawdzonych informacji, ale także zbudowanie silnej i wspierającej się społeczności, w której każdy czuje się doceniony i motywowany do osiągania swoich osobistych celów.

Z tego powodu, chcemy prosić Was, drodzy Strefowicze o pomoc w realizacji tej misji. Prosimy o wsparcie w postaci pozytywnych opinii dotyczących naszej współpracy. Głęboko wierzymy, że Wasze słowa pomogą innym osobom znaleźć drogę do spełnienia marzeń w postaci utraty nadmiarowych kilogramów i zmiany stylu życia.

W zamian za wystawienie opinii o Strefie Przemian, mamy dla Was specjalny prezent! Prezent ten ma być podziękowaniem za Wasze zaangażowanie i zaufanie związane z naszą współpracą. Nie tylko będziecie mieli wpływ na motywacje innych, ale również otrzymacie coś od nas.

W jaki sposób możecie nam pomóc?

Prosimy Was o pomoc na 3 różne sposoby 😊

Po 1. Zachęcamy do wystawienia szczerej, konstruktywnej i opisującej rzeczywiste korzyści opinii, jakie osiągnęliście podczas współpracy z nami. Zachęcamy do podzielenia się swoją historią zmiany nawyków żywieniowych, swoimi sukcesami i efektami zdrowotnymi, jak i wagowymi. Napiszcie to, co sami chcielibyście usłyszeć przed podjęciem współpracy.

Opinię możesz wystawić klikając w ten link: https://www.facebook.com/bartekszemraj/reviews/?ref=page_internal

Lub wchodząc na stronę Bartek Szemraj - strefaprzemian.pl na Facebooku, następnie klikasz więcej → recenzje.

Po 2. Będzie nam bardzo miło zobaczyć i usłyszeć Wasze opinie na filmie tzw. testymonialu. Wasze opinie są nie tylko ważne dla nas, ale także dla osób, które dopiero zastanawiają się nad rozpoczęciem zdrowszego stylu życia. Wasze doświadczenia będą dla nich inspiracją i motywacją do działania. 

Przykładowy film z opinią zobacz poniżej:

Po 3. Poleć nas swoim bliskim. Za każdą osobę, która z Twojego polecenia przyjdzie do Strefy Przemian dostaniesz od nas dowolny program treningowy!

Wasza opinia ma dla nas i osób, które jeszcze nie podjęły ostatecznej decyzji-ogromne znaczenie. W związku z tym, chcielibyśmy podziękować za wasze zaangażowanie i wsparcie. Dlatego za każdą pomoc mamy dla Was specjalne prezenty!

Za opinię dostaniesz dowolny ebook z naszego sklepu: https://strefaprzemian.pl/sklep/ebooki-2/

Za testymonial dostaniesz dowolny program treningowy z naszej oferty: https://strefaprzemian.pl/sklep/treningi-3/

Ufamy, że te prezenty pomogą Wam w dalszych wysiłkach dotyczących idealnej sylwetki, zdrowia i lepszego stylu życia. Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie. Czekamy na Wasze opinie i na możliwość dalszej współpracy w drodze do osiągnięcia Waszych celów!

Strefa Przemian

Pomogliśmy już tysiącom osób.
Dołącz do Strefy Przemian i zacznij swoją metamorfozę!!

Twoje ketony0