fbpx

Cześć!

Dolna część brzucha to zmora praktycznie każdego, strasznie ciężko się jej pozbyć. Powód? Tkanka tłuszczowa odkłada się na całym ciele równomiernie i najwięcej gromadzi się jej w tej właśnie okolicy. Więc, żeby pozbyć się tej “oponki” trzeba pozbyć się jak najwięcej tkanki tłuszczowej!

Mówiłem o tym, już jakiś czas temu:

Oczywiście, w 2 minuty nie da się wszystkiego powiedzieć, więc dodałem:

 

Jednak dam jeszcze więcej informacji!:)

  • Ogranicz skoki insuliny. Czyli w praktyce – jedz rzadziej. Za każdym razem ja jesz, insulina w JAKIMŚ stopniu jest pobudzana. Minimalnie, gdy spożywasz tłuszcze i białka, dużo bardziej gdy jesz węglowodany. Jedz je najlepiej raz dziennie.

  • Jeść w moim słowniku oznacza dostarczać kalorii więc nawet mleko do kawy będzie zmniejszało Twoje efekty odchudzające. Nie mówię, że od niego przytyjesz. Ono po prostu zmniejszy efekt odchudzania. Nie jedz przekąsek.

  • Trenuj z odpowiednim obciążeniem. Najlepiej, gdy ostatnie powtórzenia w serii jest mega trudno wykonać i mocno czujesz swoje mięśnie. Jeżeli po wykonanej serii czujesz, że możesz od razu robić kolejną – obciążenie jest zbyt małe.

  • Śpij więcej. Jest ogromna korelacja między ilością snu a odchudzaniem. Im mniej śpisz, tym większe ryzyko tycia i odwrotnie.

  • Proces i powtarzalność. Nie oczekuj niczego i dawaj z siebie 110% – oto dodatkowo tajemnica bycia szczęśliwym i spełnionym. Zamiast nastawiać się na natychmiastowe rezultaty, nastaw się na proces i ciesz z najmniejszych efektów. Jak ich nie ma po miesiącu to coś trzeba zmienić.

Proste? Nie wiem. Wiem, że skuteczne bo już mogę mówić, że tysiące osób chudnie pracując ze mną i stosując te właśnie zasady.

Masz pytanie? Napisz do mnie, pomogę!:)

Poczuj się i wyglądaj lepiej, zacznij dbać o siebie tak, jak inni:

Naciśnij i zacznij swoją zmianę!:)

Twoja ocena

Kliknij na gwiazdki i oceń wpis.

Średnia ocena / 5. głosów:

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER 
I OTRZYMAJ PREZENT!

Po zapisaniu się do naszego newslettera otrzymasz za darmo - 7 dniowe menu, program na mocny brzuch oraz program na sexy pośladki i smukłe uda.


close-link