fbpx
5
(12)

4 NAJLEPSZE SPOSOBY NA POZBYCIE SIĘ NADMIARU WODY PODSKÓRNEJ! JAK POZBYĆ SIĘ WODY Z ORGANIZMU?

Cześć! W filmie poniżej przedstawiłem aż 15 powodów oraz 4 rozwiązania, dzięki którym pozbędziesz się nadmiaru wody podskórnej!

JAK POZBYĆ SIĘ WODY Z ORGANIZMU? DLACZEGO ZATRZYMUJE MI SIĘ WODA W ORGANIZMIE?

Dlaczego aż 15 powodów? Wymieniłem ich tyle, aby Ci pokazać, że to bardziej złożony temat. Żeby przestać się załamywać, gdy poprawisz jedną kwestię i to nie działa. Koniecznie sprawdź film, zobaczysz jakie to są powody. Zdziwisz się, bo nie ma wśród nich “nie jedz soli” – wręcz przeciwnie: więcej wody i soli to mniej wody podskórnej!

NAJLEPSZE SPOSOBY NA POZBYCIE SIĘ NADMIARU WODY PODSKÓRNEJ!

W filmie powiedziałem o moim zdaniem, 4 najlepszych sposobach na pozbycie się nadmiaru wody podskórnej. Pamiętaj, że kluczem jest to, by z jednej strony minimalizować ilość czynników, które mogą tę wodę zatrzymywać. Z drugiej strony należy optymalizować te kwestie, które pomagają się pozbyć NADMIARU wody podskórnej. Ciało musi zatrzymywać wodę bo bez niej, nie bylibyśmy w stanie żyć dlatego też należy podejść do tematu racjonalnie.

NAJGORSZE SPOSOBY NA POZBYCIE SIĘ NADMIARU WODY PODSKÓRNEJ!

To na pewno zmniejszenie ilości spożywanej wody oraz soli. Dodatkowo straszne są suplementy o nieznanym składzie, które w teorii mają pomóc, a mogą doprowadzić do nieszczęścia. Dbaj o swoje zdrowie i nie jedz byle czego. Podkreślam, że tylko suplementy ziołowe mogą pomóc i będą bezpieczne.

Sprawdź nasze bezpłatne menu na 7 dni wraz z aż 21 przepisami! Są dostępne po zapisie do newslettera na stronie głównej.:)

Masz pytanie?😊 Porozmawiajmy:

📥MAIL: bartek@strefaprzemian.pl

📩SMS: 669-191-963

Twoja ocena

Kliknij na gwiazdki i oceń wpis.

Średnia ocena 5 / 5. głosów: 12

Nie oddano żadnych głosów